Szanowni Państwo, inwestorem jest doświadczona i stabilna firma PPHiUT "Róża Wiatrów", właściciel Kompleksu budynków Centrum Zdrowia i Wypoczynku Król Plaza SPA & Wellness.

Apartamenty nad morzem

Kompleks budynków Centrum Zdrowia i Wypoczynku Król Plaza SPA & Wellness to m.in. Centrum Zdrowia i Wypoczynku działające na rynku turystycznym od ponad 10 lat. Ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu przez wczasowiczów z Polski i z zagranicy.

Strefa SPA i Wellness w obiekcie spełni oczekiwania każdego Gościa – każdy znajdzie coś dla siebie. Bogata oferta pakietów pobytowych oraz atrakcji okolicznościowych przyciągają wielu ludzi ceniących zarówno spokój jak również amatorów aktywnego wypoczynku. Komfortowe pokoje, muzyka na żywo oraz wyśmienite posiłki wydawane trzy razy dziennie są niewątpliwym atutem naszego obiektu.

 

Król Plaza Apartamenty - etap I

Szanowni Państwo, naszym Gościom udostępniliśmy już obiekt, który powstał w ramach etapu I. Idealna lokalizacja 38 apartamentów przy głównym deptaku, bliskość morza oraz odpowiednie usytuowanie budynku sprawiło, że każdy apartament posiada unikalny widok na morze.

Dodatkowe atuty inwestycji to niepowtarzalna, wyróżniająca się architektura oraz zastosowanie nowoczesnych technologii.

Apartamenty na sprzedaż, nad morzem

Dołącz do nas

Inwestuj, mieszkaj, zarabiaj