Od sierpnia 2018 roku ruszyła budowa nowego apartamentowca należąca do kompleksu obiektów Król Plaza. Bedzie ona największym przedsięwzięciem z dotychczasowej 30 letniej działalności naszej marki.

Nowoczesny obiekt powstanie w Jarosławcu, umożliwiając szybki dostęp do licznych udogodnień takich jak: ścieżki rowerowe, trasy do joggingu i nordic walkingu. W ramach projektu powstaje pięciopiętrowy budynek.
Wszystkie lokale będą składać się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, osobnej sypialni i łazienki. Z doświadczenia operatora najmu wynika, że tego apartamenty są najchętniej wynajmowane na krótkoterminowe pobyty.
W budynku do dyspozycji mieszkańców będą dwie windy. W ramach inwestycji zostaną zastosowane wyłącznie wysokiej klasy materiały.

Inwestuj, mieszkaj, zarabiaj 7%...

Król Plaza Apartamenty tworzy 226 luksusowych apartamentów o powierzchni od 26m² do 105m². Większość z nich będzie posiadała widok na morze.

Obiekt usytuowany został 150 metrów od plaży. Większość apartamentów posiada przestronny balkon lub taras ze szklanymi balustradami. Wszystkie apartamenty wyposażone są w panoramiczne okna z mechanizmem przesuwnym. Powierzchnia okien w salonie jednego z apartamentów wynosi ponad 25m²!

Najbardziej wymagającym Klientom dedykujemy usytuowane na dachu basen z jacuzzi, z którego rozpościera się centralny widok na morze. Na parterze budynku istnieć będzie restauracja, lobby bar z recepcją, pomieszczenie konferencyjne oraz strefa SPA & Wellness - wszystko do dyspozycji naszych Gości oraz Właścicieli lokali.

 

Najwyższy standard w sercu Jarosławca

Atrakcyjna inwestycja z możliwością wykończenia "pod klucz".

W ramach opcji oferujemy zakup apartamentu wykończonego z dbałością o najwyższą jakość, wraz ze sprawdzonymi i doświadczonymi ekipami zadbamy o odpowiedni efekt.

Twoje wnętrze w naszych rękach to doskonałe rozwiązanie.

Apartament nad morzem, pod klucz

Sprawdź katalog wyposażeniaarrow_right_alt

Jeśli szukacie metody na zabezpieczenie lub pomnożenie swoich oszczędności, a jednocześnie miejsca do wypoczynku to apartamenty w Król Plaza będą dla Was idealną opcją. Znajdziecie tutaj wszystko co potrzeba zarówno do spokojnego i błogiego lenistwa, jak również do aktywnego spędzenia czasu.

Inwestycje w nieruchomości przez ostatnie lata przeżywają prawdziwy "boom" i szkoda żeby zabrakło w nim Was. Macie niebywałą okazję, aby zainwestować, mieszkać i zarabiać razem z Król Plaza.

Sprawdźcie naszą ofertę inwestycyjną i cieszcie się swoim luksusowym apartamentem nad morzem.

Monika Król-Klijewska